back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Vrioni

Bismarku dhe Shqiptarët

Bismarku dhe Shqiptarët Më 1879 Abdyl Frashëri dhe Ali Vrioni shkruan të takojnë ne Berlin kancelarin gjerman Otto von Bismarku. Pasi i dëgjoi, ai iu...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.