back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Tomori

Letërsia e kujtesës, që u dënua, dhe universalja e saj… – Përsiatje dhe polemikë nga Visar Zhiti

Letërsia e kujtesës, që u dënua, dhe universalja e saj Përsiatje dhe polemikë nga Visar Zhiti Për lexuesit e letërsisë dhe jo vetëm: ju lutem lexoni...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.