back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Çelirama

25 Nëntor 1912 – Elbasani pranoi Indipendencën e Shqypniës dhe çlirimin nga pushtimi shumëshekullor ottoman – nga Lutfi Alia

25 Nëntor 1912 - Elbasani pranoi Indipendencën e Shqypniës dhe çlirimin nga pushtimi shumëshekullor ottoman nga Lutfi Alia Kryengritja mbarëshqiptare e vitit 1912, për t'u çliruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.