back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Ahmetit

Maqedonia e Veriut: Sa afër por sa larg nesh! nga Klodi Stralla – dhe opinione

Maqedonia e Veriut: Sa afër por sa larg nesh! nga Klodi Stralla Këtë të dielë në Maqedoninë e Veriut mbahen zgjedhjet presidenciale të rradhës. Garojnë tre...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.