back to top
35.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Alfred Kola

Një poezi nga Lazër Radi – dhe versioni në anglisht nga Alfred Kola

Një poezi nga Lazër Radi dhe versioni në anglisht nga Alfred Kola Zoti Alfred Kola është jo vetëm muzikant po edhe një përkthyes i apasionuar i...

Poezia “Unë jam Askushi! Kush je ti!” e Emily Dickinson – dhe një interpretim nga përkthyesi Alfred Kola

Poezia “Unë jam Askushi! Kush je ti!” e Emily Dickinson dhe një interpretim nga përkthyesi Alfred Kola Poezia “Unë jam Askushi! Kush je ti!” dhe versioni...

Poezia Antologjike “If” – e Rudyard Kiplingut – përkthyer prej 15 autorëve shqiptarë

Rudyard Kipling (1865-1936) Poezia Antologjike "If" - e Rudyard Kiplingut - përkthyer prej 15 autorëve shqiptarë Poezia “If…” e Rudyard Kiplingut është ndër poezitë me më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.