back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Alexander Solzhenitsyn

Vatra përkujtoi Revoltën e Spaçit dhe Qafë-Barit – kronike nga Dalip Greca

Vatra përkujtoi Revoltën e Spaçit dhe Qafë-Barit kronike nga Dalip Greca Revoltat i sollën në Kujtesë ata që kaluan në ferrin e diktaturës: Pëllumb Lamaj, Lek...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.