back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Alessandro Kaliostro

Arratisja e Kazanovës nga Burgu i Plumbit – Venecia – nga Lutfi Alia

Xhiakomo (Gjokë) Jeronim Kazanova Vepër e Alessandro Longo (1774) Arratisja e Kazanovës nga Burgu i Plumbit - Venecia nga Lutfi Alia Don Zhuani joshës i femrave dhe Kazanova...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.