back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Zinovjev

Pagjumësia e diktatorit dhe pagjumësia e përkthyesit…

Pagjumësia e diktatorit dhe pagjumësia e përkthyesit... parathënie nga Visar Zhiti *** Nji nga shqetësimet e antistalinizmit tim djaloshar qëndronte në kët pyetje retorike: “Kush ia...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.