back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksander Sozhjenjicin

7 poezi nga Evgenij Evtushenko (18 Korrik 1933 – 1 Prill 2017)

7 poezi nga Evgenij Evtushenko  (18 Korrik 1933 - 1 Prill 2017) sjellë në shqip nga Maks Rakipaj 18 korriku është data e lindjes së poetit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.