back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Pope

Përsiatje Enciklopedike nga Astrit Lulushi – shënim vlerësues nga Thanas L. Gjika

Përsiatje Enciklopedike nga Astrit Lulushi shënim vlerësues nga Thanas L. Gjika Në faqet e gazetës mujore “Dielli” të Federatës Pan Shqiptare VATRA, bien në sy një...

“Lamtumira e Yjeve” – Parathënie e Isuf Luzajt për librin

“Lamtumira e Yjeve” Parathënie e autorit për librin (Jusuf Luzaj) I Nga të pesë artet, letërsia dhe nga të pesë degët e saj, poezia, nuk e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.