back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Manzoni

Kolë Ashta si kritik letrar – nga Dr. Gëzim Puka

Kolë Ashta si kritik letrar nga Dr. Gëzim Puka Forcimi i pozicionit të prodhimit letrar, qëështë një pjesë e rëndësishme e trinomit prodhim-traditë-import në një sistem letrar dhe që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.