back to top
32.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksander Lalo

Na ishte nji herë Festivali… – nga Frederik Ndoci

Na ishte nji herë Festivali... nga Frederik Ndoci Për profesionalizëm për supernivel të lart interpretimi, për muzikë precioze dhe teksti mjaft prekës e logjik, ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.