back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleks Merrnaçaj

DEKLARATË – Për mediat dhe opinionin publik

DEKLARATË Për mediat dhe opinionin publik 16 Mars 2024 Ne, anëtarët e Federatës Pan-Shqiptare “Vatra” të nënshkruar më poshtë, duke e ndjerë peshën e përgjegjësisë tonë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.