back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albulena Haxhiu

Kjo Rini Shqiptare, me të vërtetë, është krenari kombëtare – nga Frank Shkreli

Kjo Rini Shqiptare, me t'vërtetë, është krenari kombëtare nga Frank Shkreli Universiteti i Prishtinës njoftoi javën që kaloi, atë që u quajt në portalin e këtij...

Votohet Qeveria Kurti 2 – nga Arta Sopi

Votohet Qeveria Kurti 2 nga Arta Sopi Deputetët e Kosovës me 67 vota pro, 30 kundër dhe asnjë abstenim kanë votuar për Qeverinë e re të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.