back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albina Pervizi

Lamtumirё Albinё, nji grue energjike, stoike, guximtare e papёrkulun!

Lamtumirё Albine, nji grue energjike, stoike, guximtare e papёrkulun. Me 6 janar 2020, në New York, u nda nga jeta zoja Albina Pervizi, një viktimë dhe heroinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.