back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albertina Jaçe

Nji vajzë… dy shkrime… nji vetvrasje… dhe dy milion dhimbje pezull

Irisi ishte vetëm... nga Albertina Jaçe Një shkrim ndërgjegjsues por edhe prekës për vajzën që u hodh nga kulla qiellore (Sky Tower) Irisi ishte shoqja jonë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.