back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albert Nikolla

Islamofobia e papërligjun ndër lajmendjekësit shqiptarë nga Astrit Cani

Islamofobia e papërligjun ndër lajmendjekësit shqiptarë nga Astrit Cani Asht koha kur spektakli ka arritë hipostazën e tij përfundimtare. Nuk prodhon ma as diçka që të...

Shejtnia e Tij, Papa Françesku vjen në Tiranë… nga Fritz Radovani

Shejtnia  e  Tij,  Papa  Françesku  vjen  në  Tiranë... nga Fritz Radovani Shtrohet një “sofër” pa sofrabez dhe mësalla shkodrane... Qëllimi i vizitës së Shejtnisë së Tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.