back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albert Ajnshtain

Politika dhe propaganda naziste si shembull për politikën dhe propagandën komuniste shqiptare nga Ilir Hashorva

Politika dhe propaganda naziste si shembull për politikën dhe propagandën komuniste shqiptare nga Ilir Hashorva Duke paraqitur disa aspekte të politikës dhe propagandës naziste, do të kuptojmë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.