back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albert A. Bikaj

Mos e prek se rrëzohet…! nga Anton Blakja

Mos e prek se rrëzohet...! nga Anton Blakja Teoria pellazge nuk është një fantazmagori dhe as përrallë. Çeshtja nuk mund të zgjidhet as me urrejtje pezhiorative,...

Katër Poezi nga William Butler Yeats – Sjellë në shqip nga Albert A. Bikaj

Katër Poezi nga William Butler Yeats Sjellë në shqip nga Albert A. Bikaj   William Butler Yeats (shq. Uilliam Batlër Jeits), ishte një poet irlandez, një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.