back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albens Tabaku

Rrugëtimi i mundimshëm i një monumenti simbol – nga Klodi Stralla

Rrugëtimi i mundimshëm i një monumenti simbol. nga Klodi Stralla Askujt, në Romë, nuk mund t’i shkojë ndërmend të prishë apo modifikojë Koloseun, në Paris, Luvrin...

Statistikat e dhimbshme të Ligjeve mbi Pronën… Albens Tabaku

Statistikat e dhimbshme të Ligjeve mbi Pronën dhe Tokën Albens Tabaku (D.M.) “...Në kohën e mashtrimit universal, të tregosh të vërtetën përbën një akt revolucionar”...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.