back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albana Vokshi

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! – nga Aleks Kapllaj

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! nga Aleks Kapllaj Jeni ju që përfaqësoni kompetencën, transparencën, ndershmërinë, kurajon dhe përkushtimin në detyrat tuaja institucionale dhe profesionale, duke...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.