back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albana Shala

Çmimet Letrare 2013 – Për Prozën Thanas Medi për Përkthimin Guljelm Deda…

Dy fjalë për përkthimin dhe përkthyesin ma të mirë të vitit 2013 Para disa ditësh Ministria e Kulturës nderoi në 20 vjetorin e vdekjes nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.