back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Al Kaeda

Afganistani – Zemra e Azisë dje dhe sot nga Klajd Kapinova

Afganistani - Zemra e Azisë dje dhe sot nga Klajd Kapinova “Ne po flasim për njerëz shumë, shumë armiqësorë. Këta janë njerëzit që tani thonë: “Ne...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.