back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Akropoli i Fenixit

Luigi Maria Ugolini (1895-1936) – Zbuluesi i Pompeit Shqiptar

Për likuidimin e popujve fillohet nga shlyerja e kujtesës. Shkatërrohen librat e tyre, shkatërrohet kultura dhe historia e tyre. Ngarkohet dikush tjetër t'i shkruajë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.