back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Akil Kraja

Djegia e mandateve rrëzon qeverinë! Një standard demokratik! – nga Akil Kraja

Djegia e mandateve rrëzon qeverinë! Një standard demokratik! nga Akil Kraja Përtej situatës ekonomike dhe skandaleve të keqqeverisjes, kriza politika që po kalon vendi mund...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.