back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Akademia e Nobelit

Akademia e Shkencave dhe e Arteve në Kosovë, proteston ndaj Akademisë së Nobelit në Suedi

Kryeakademiku i Kosovës, Mehmet Kraja proteston ndaj Akademisë së Nobelit në Suedi, Akademia e Shkencave dhe e Arteve në Kosovë Prishtinë, 10 tetor 2019 Akademisë Suedeze,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.