back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aida Baro

Fondi i librit dhe përkthimi i autorëve shqiptarë në të – nga Lindita Komani

Fondi i librit dhe përkthimi i autorëve shqiptarë në të nga Lindita Komani Në një artikull të shkruar kohë më parë kam bërë një lloj krahasimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.