back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ahmet Krajka

Andrrat dhe zhgënjimet e nji brezi… Lazër Radi

Andrrat dhe zhgënjimet e nji brezi... nga Lazër Radi Taf Pervizi - Nji shqiptar patriot në Romë Mbas nji dite të kandshme në shtëpinë e Nermin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.