back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ahmet Islami

Shyqyri Çoku simbas dokumenteve dhe Arkivave… dhe dëshmive të atyre që pësuan prej tij… nga Kastriot Dervishi

Shyqyri Çoku simbas dokumenteve dhe Arkivave... dhe dëshmive të atyre që pësuan prej tij... nga Kastriot Dervishi Sot, po lexoja intervistën e ish oficerit Shyqyri Çoku, dhënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.