Nyjet-Arkivit për » Agron Calliku «

Dy klithma… – nga Agron Calliku

Dy klithma… nga Agron Calliku Fakte që na shuajnë si komb… -Falja e kufijve shtetërorë… -Grabitjet e pasurive kombëtare… -Shkatërrimi i arsimit dhe kulturës -Varfërimi i tejskajshëm i popullatës -Emigrimi nga pasiguria e jetës dhe ekonomia Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook