Nyjet-Arkivit për » “Agon Channel” «

Unë Jam Teatri… – Opinione nga Namir Lapardhaja, Andi Bejtja Aleks Kapllaj

Unë Jam Teatri… Opinione nga Namir Lapardhaja, Andi Bejtja Aleks Kapllaj Pushtet i dehur nga Namir Lapardhaja Pushteti i ka çuar në ekstazë. I ka dehur. Nuk ke mundësi të komunikosh me asnjë. Ta Lexo Me Teper.

Dhe jetuan të lumtur në jetë të jetëve… nga Andeta Radi

24 shtator 2000… Dhe jetuan të lumtur në jetë të jetëve… nga Andeta Radi Kështu përfundonte përralla ime e preferuar që më pas ngjyroste ëndrrat e mia të fëmijërisë… “Jetuan të lumtur në Lexo Me Teper.

“Lista Agon” nga Andi Bejtja – Letër e hapur ambasadorit Donald Lu, për të drejtën e pagës dhe të fjalës…

“Lista Agon” nga Andi Bejtja Letër e hapur ambasadorit Donald Lu, për të drejtën e pagës dhe të fjalës… I nderuar z. Ambasador i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i dashur z. Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook