back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Agjent i Vatikanit”

Kujtime mbi Vinçenc Prendushin nga Arshi Pipa

Kujtime mbi Vinçenc Prendushin nga Arshi Pipa Mbrapa burgut të Durrësit, mbrenda telave, âsht nji ndërtesë përdhese. Shërben njikohësisht si restorant dhe si shkollë; aty policët...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.