back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Agim Aliçkaj

Vota për Ndryshim në Shqipëri e forcon Kombin Shqiptar dhe miqësinë me Amerikën! – nga Ma. Agim Aliçkaj

Vota për Ndryshim në Shqipëri e forcon Kombin Shqiptar dhe miqësinë me Amerikën! Kryeministri i gjertanishëm, Rama është fatkeqsi kombëtare nga Ma. Agim Aliçkaj* Të gjithë ata...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.