back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aforizëm

“S’ka çelik kaq i mirë – që të mundë të vrasë një ide…” Vangje Koça (1936)

"S'ka çelik kaq i mirë - që të mundë të vrasë një ide..." . “...Komunizmi është një ide, një ide antikombëtare dhe shkatërronjëse. Por... është...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.