back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aforisma

Aforisma nga Emile M. Cioran dhe Charles Bukowski

Aforisma nga Emile M. Cioran dhe Charles Bukowski të përzgjedhuna dhe sjellë në shqip nga Jozef Radi Aforisma nga Emile M. Cioran (1911-1995) Detyra e nji njeriu...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.