back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Adriatik Doçi

78 gjyqtarë dhe prokurorë që Gjermania kërkon të ndiqen penalisht – nga Adriatik Doçi

78 gjyqtarë dhe prokurorë që Gjermania kërkon të ndiqen penalisht nga Adriatik Doçi Bundestagu gjerman ka miratuar disa ditë më parë 7 kushte, të cilat duhet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.