back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Adriatik Baliaj

Perceptimi dhe Kujtesa në Autoportretet e piktorit Adriatik Baliaj

Perceptimi dhe Kujtesa në Autoportretet e piktorit Adriatik Baliaj nga Ilir Seci, New York Me 23 Maj në Lehman College mbas një ceremonie hapëse me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.