back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

26 Fjalët Shqipe

26 fjalët shqipe e 12 numrat e Arnold von Harffit në vjeshtën e vitit 1496 – dhe një shënim…

Dy fjalë rreth fjalorthit të von Harff-it Fjalorthi i Arnold von Harffit, edhe pse krejt i pakët hyn ndër dokumentet e para të shqipes së...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.