back to top
32.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 1, 2023

Me origjinë nga Vukli i Kelmendit të Malësisë së Madhe në karrigen e Gjykatësit në Amerikë – nga Frank Shkreli

Me origjinë nga Vukli i Kelmendit të Malësisë së Madhe në karrigen e Gjykatësit në Amerikë nga Frank Shkreli Në shkrimet e mia modeste në të kaluarën...

“Reja në Kominoshe” Xum-Xam use Vitet ’60 – nga Leka Ndoja – “Kritika Konjitive”

“Reja në Kominoshe” Xum-Xam use Vitet ’60 nga Leka Ndoja - “Kritika Konjitive” Me përfundimin e Luftës së Parë Botërore u quajt i mbaruar dhe revolucioni...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.