back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Shk 17, 2023

Edvin Dallaverja – nga Ylli Dylgjeri

Edi Rama - Edvin Dallaverja nga Ylli Dylgjeri ...Dallavera nëpër zyra, dallavera në pazar, dallavera me të huaj, dallavera me shqiptar' Vetëm, vetëm dallavera, dhe në...

Puna fizike biçikleta dhe buka e grurit – nga Agim Xh. Dëshnica

Puna fizike biçikleta dhe buka e grurit nga Agim Xh. Dëshnica Sapo vendi ynë i vogël, u lidh me Kinën e Madhe, në korrik, me vendim...

Ora e ligë e mardhënieve shqiptare amerikane – refleksion nga Ndriçim Kulla

Ora e ligë e mardhënieve shqiptare amerikane refleksion nga Ndriçim Kulla Në kujtimet e Imzot Zef Simonit, prift katolik dhe shkrimtar që ka vuajtur në burgjet...

“Ishulli i Gjarpërinjve” – një tjetër reality show i formatit BBV Albania – nga Andrea Zalli

Ishulli i Gjarpërinjve “Ishulli i Gjarpërinjve” - një tjetër reality show i formatit BBV Albania nga Andrea Zalli Meqë po shkon drejt fundit Big Brother VIP Albania...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.