back to top
8.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Sht 20, 2021

Një requiem i vonuar për mikun dhe studiuesin e palodhur të kulturës dhe klerit katolik, eruditin Kolec Çefa – nga Klajd Kapinova

  Një requiem i vonuar për mikun dhe studiuesin e palodhur  të kulturës dhe klerit katolik, eruditin Kolec Çefa nga Klajd Kapinova  Me vjen shumë keq, që e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.