back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Gus 4, 2021

Përralla e shoqërisë së hapur dhe Minishengeni i Edi Ramës – nga Kujtim Drishti

Përralla e shoqërisë së hapur dhe Minishengeni i Edi Ramës nga Kujtim Drishti⁠ Një filozof që quhej Karl Popper, shpiku në shekullin e shkuar teorinë e...

Jugosllavia e Tretë dhe Enver Hoxha i Dytë – nga Kolec P. Traboini

Jugosllavia e Tretë dhe Enver Hoxha i Dytë nga Kolec P. Traboini Në Jugosllavinë e Dytë, që doli nga Lufta e Dytë Botërore, Shqipëria...

Detyra e artit dhe e artistit… – nga Jorge Luis Borghes.

Detyra e artit dhe e artistit... nga Jorge Luis Borghes. Detyra e artit është të shndërrojë gjithçka që na ndodh; ta shndërrojë gjithçka në simbole, në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.