back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Dhj 8, 2018

Paradoks gjuhësor dhe letrar nga Behar Gjoka

Paradoks gjuhësor dhe letrar nga Behar Gjoka Historia e gjuhës dhe letërsisë shqipe, në diakroni dhe sinkroni, shpërfaqet më tepër si një paradoks, aq sa në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.