Arkivë për » Gusht 4th, 2017 «

Ataturku, që vallëzoi me nusen shqiptare nga Floqi – nga Fiqri Shahinllari

Ataturku, që vallëzoi me nusen shqiptare nga Floqi nga Fiqri Shahinllari I kërkova mikut tim floqar, Ahmet Likës ndonjë dokument që lidhet me Rushan Beun, personalitet i lartë ushtarak dhe mik i Lexo Me Teper.

Curraj Epër – Perla e alpeve shqiptare nga Ylli Prebibaj

Curraj Epër – Perla e alpeve shqiptare nga Ylli Prebibaj I.Pak Histori Curraj Epër është një rajon i populluar herët, arsyet që e shndërruan në një vendbanim të moçëm janë mbrojtja Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook