Arkivë për » Nëntor 23rd, 2016 «

Çorapet e grisura nga Dine Dine

Çorapet e grisura nga Dine Dine Të internuarit arritën në kamp rreth orës shtatë të mbrëmjes. Ishte fundjave dhe si zakonisht puntorët pushonin të dielën, furnizoheshin me bukë për tërë javën dhe të Lexo Me Teper.

Leonard Cohen – madhështia e thjeshtësisë nga Ilir Hashorva

Leonard Cohen – madhështia e thjeshtësisë nga Ilir Hashorva Ka ndodhur shpesh që njerëz të mëdhenj të jenë vlerësuar më shumë pasi kanë vdekur, sesa kur kanë qenë gjallë. Për shembull, sa Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook