back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Sht 16, 2014

Maria Callas (1923-1977) Artisti

Nuk jam nji engjëll dhe as pretendoj të jem. Nuk ban pjesë te rolet e mia. Po ama nuk jam as djall. Jam nji...

Arrestimi në Melgushë… Zef Pllumi (Rrno vetëm për me tregue 2)

Arrestimi në Melgushë... Zef Pllumi: Rrno vetëm për me tregue (pjesë të zgjedhuna 2) Në muzgun e datës 11 Dhetor 1946, mbrrijta në Melgushë. Nuk ishem...

Meshari i Buzukut, nën transliterimi i Namik Resulit.

Meshari i Buzukut - nën transliterimi i Namik Resulit - Alfred Beka Ma në fund, pa disa vitesh ai mbrrijtëm qëllimit që të botojmë "Mesharin"...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.