back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Sht 5, 2014

PerShkodren Mik i ftuem Piktori Gjergj (George) Pali

PerShkodren Mik i ftuem Piktori Gjergj (George) Pali Organizatore Justina Filipi (ditën e dielë me 7 Shtator, 2014; në ora 20:00) Prolog mbi Gjergj (George) Pali Në...

Dionisi dhe Apoloni… 
nga Klodi Stralla

Dionisi dhe Apoloni... 
nga Klodi Stralla Refleksione rreth “Natyrës së Dyfishtë" të realitetit... Mitet e Lashtësisë janë njëherazi histori dhe art. Gjenia njerëzore ka sintetizuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.