back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Sht 4, 2014

Besim Golemi: “…jeta ime ka qenë si një ëndërr, diku fluturuese… diku torturuese!”*

Piktori Besim Golemi: “...jeta ime ka qenë si një ëndërr, diku fluturuese... diku torturuese!”* Jemi ende në vitin 1991! Piktori magjik lushnjar Besim Golemi, prej kohësh i...

Faik Konica (1875-1942) – Miss Durhami dhe Shën Gjergji

"Kur Miss Durham-i do të ikte nga Kruja, afrohej dita e Shën Gjergjit dhe krutanët iu lutën zonjës angleze të qëndrojë për atë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.