Arkivë për » Shkurt, 2008 «

Requiem për Lazër Radin nga Kozeta Zylo

Requiem për Lazër Radin poezi nga Kozeta Zylo Në kujtim të mikut tim të shquar Lazër Radit, që pata fatin të komunikoj dhe të miqësohem familjarisht për disa vite, por që Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook