Nyjet-Arkivit për » Vilson Bloshmi «

Musine Kokalari, Shkrimtarja e parë shqiptare, Duart e arta edhe nën dhè – lidhur me tela me gjemba! – nga Agim Xh. Dëshnica

Musine Kokalari, Shkrimtarja e parë shqiptare,   Duart e arta edhe nën dhè – lidhur me tela me gjemba!  nga Agim Xh. Dëshnica ⁠ Kthim në kohë Teksa shfletojmë librat e letërsisë së dënuar, na dalin Lexo Me Teper.

Spiunët e spiunëve – nga Nebil Çika dhe nji refleksion nga Jozef Radi

Mbi debatin e pafundmë… refleksion nga Jozef Radi Nuk ka debat ma të gjatë e ma shterp të zhvilluem në kët vend se sa Debati mbi Dosjet… Nji debat që Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook